Мій Anyway

Аеропорт Karmoy

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Хаугезунд, Норвегия
    сьогодні
    +2 ℃
    9 грудня
    +6 ℃
    10 грудня
    +4 ℃
    11 грудня
    +2 ℃
    12 грудня
    +5 ℃
    13 грудня
    +5 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Karmoy: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Karmoy

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Хаугезунд, Норвегия.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: HAU.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Karmoy ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Karmoy

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Karmoy, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Karmoy на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Karmoy до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Karmoy до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Karmoy

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Karmoy».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Karmoy, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Karmoy

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Karmoy».

     Спецпропозиції з аеропорту Karmoy

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Karmoy. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Karmoy airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Karmoy, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 309.0
    • Хліб
      Хліб
      ~ 98.1
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 598.3
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 251.1

    Розклад авіарейсів
    Karmoy

    без пересадок на 8 грудня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-305
    Karmoy,
    08:05
    0 ч. 50 хв.Осло,
    08:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-181
    Karmoy,
    09:00
    1 ч. 0 хв.Осло,
    10:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-181
    Karmoy,
    09:00
    1 ч. 0 хв.Осло,
    10:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-309
    Karmoy,
    09:05
    0 ч. 55 хв.Осло,
    10:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-309
    Karmoy,
    09:05
    0 ч. 55 хв.Осло,
    10:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-309
    Karmoy,
    09:05
    0 ч. 55 хв.Осло,
    10:00
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Karmoy,
    09:05
    0 ч. 55 хв.Осло,
    10:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-183
    Karmoy,
    10:35
    0 ч. 55 хв.Осло,
    11:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-311
    Karmoy,
    11:20
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:10
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Karmoy,
    11:20
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:10
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-311
    Karmoy,
    11:35
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-311
    Karmoy,
    11:35
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:25
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Karmoy,
    11:35
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Karmoy,
    11:35
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Karmoy,
    11:35
    0 ч. 50 хв.Осло,
    12:25
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-183
    Karmoy,
    11:55
    1 ч. 0 хв.Осло,
    12:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-183
    Karmoy,
    11:55
    1 ч. 0 хв.Осло,
    12:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-5599
    Karmoy,
    13:55
    3 ч. 40 хв.Аліканте,
    17:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-5599
    Karmoy,
    14:10
    3 ч. 40 хв.Аліканте,
    17:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Karmoy,
    16:50
    0 ч. 50 хв.Осло,
    17:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Karmoy,
    16:50
    0 ч. 50 хв.Осло,
    17:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Karmoy,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Осло,
    18:15
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-506
    Karmoy,
    18:10
    0 ч. 30 хв.Flesland,
    18:40
    DHC8 Dash 8-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-191
    Karmoy,
    18:50
    0 ч. 55 хв.Осло,
    19:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-191
    Karmoy,
    19:55
    0 ч. 55 хв.Осло,
    20:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-191
    Karmoy,
    19:55
    0 ч. 55 хв.Осло,
    20:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Karmoy,
    20:20
    0 ч. 50 хв.Осло,
    21:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Karmoy,
    20:20
    0 ч. 50 хв.Осло,
    21:10
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Karmoy,
    20:20
    0 ч. 50 хв.Осло,
    21:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Karmoy,
    20:20
    0 ч. 50 хв.Осло,
    21:10
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-195
    Karmoy,
    21:15
    0 ч. 55 хв.Осло,
    22:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    08:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-305
    Приліт
    Осло,
    08:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    09:00
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-181
    Приліт
    Осло,
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    09:00
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-181
    Приліт
    Осло,
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    09:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-309
    Приліт
    Осло,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    09:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-309
    Приліт
    Осло,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    09:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-309
    Приліт
    Осло,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    09:05
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Приліт
    Осло,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    10:35
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-183
    Приліт
    Осло,
    11:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-311
    Приліт
    Осло,
    12:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:20
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Приліт
    Осло,
    12:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:35
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-311
    Приліт
    Осло,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:35
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-311
    Приліт
    Осло,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:35
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Приліт
    Осло,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:35
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Приліт
    Осло,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:35
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8219
    Приліт
    Осло,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:55
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-183
    Приліт
    Осло,
    12:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    11:55
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-183
    Приліт
    Осло,
    12:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    13:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-5599
    Приліт
    Аликанте,
    17:35
    В дорозі
    3 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    14:10
    Рейс
    Ryanair
    FR-5599
    Приліт
    Аликанте,
    17:50
    В дорозі
    3 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    16:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Приліт
    Осло,
    17:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    16:50
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Приліт
    Осло,
    17:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-315
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    17:25
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8277
    Приліт
    Осло,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    18:10
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-506
    Приліт
    Flesland,
    18:40
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    18:50
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-191
    Приліт
    Осло,
    19:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    19:55
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-191
    Приліт
    Осло,
    20:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    19:55
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-191
    Приліт
    Осло,
    20:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    20:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Приліт
    Осло,
    21:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    20:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Приліт
    Осло,
    21:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    20:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Приліт
    Осло,
    21:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    20:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-319
    Приліт
    Осло,
    21:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Karmoy,
    21:15
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-195
    Приліт
    Осло,
    22:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Karmoy

    без пересадок на 8 грудня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-324
    Осло,
    00:30
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    01:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-5598
    Аліканте,
    09:50
    3 ч. 40 хв.Karmoy,
    13:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-308
    Осло,
    10:15
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    11:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-308
    Осло,
    10:15
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    11:10
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-182
    Осло,
    10:30
    1 ч. 0 хв.Karmoy,
    11:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-182
    Осло,
    10:30
    1 ч. 0 хв.Karmoy,
    11:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Осло,
    15:30
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    16:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Осло,
    15:30
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    16:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Осло,
    16:05
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    17:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Осло,
    16:05
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    17:00
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Осло,
    16:05
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    17:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Осло,
    16:05
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    17:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Осло,
    16:05
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    17:00
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Осло,
    16:05
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    17:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-505
    Flesland,
    16:35
    0 ч. 30 хв.Karmoy,
    17:05
    DHC8 Dash 8-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-190
    Осло,
    17:30
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    18:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-190
    Осло,
    18:30
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    19:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-190
    Осло,
    18:30
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    19:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Осло,
    19:00
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    19:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Осло,
    19:00
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    19:55
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Осло,
    19:00
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    19:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Осло,
    19:35
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    20:30
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-194
    Осло,
    19:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    20:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Осло,
    21:45
    1 ч. 0 хв.Karmoy,
    22:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Осло,
    21:45
    1 ч. 0 хв.Karmoy,
    22:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8218
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8218
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8218
    Осло,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    22:50
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Осло,
    22:55
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    23:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Осло,
    23:00
    0 ч. 55 хв.Karmoy,
    23:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    00:30
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-324
    Приліт
    Karmoy,
    01:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Аликанте,
    09:50
    Рейс
    Ryanair
    FR-5598
    Приліт
    Karmoy,
    13:30
    В дорозі
    3 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    10:15
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-308
    Приліт
    Karmoy,
    11:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    10:15
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-308
    Приліт
    Karmoy,
    11:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    10:30
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-182
    Приліт
    Karmoy,
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    10:30
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-182
    Приліт
    Karmoy,
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    15:30
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Приліт
    Karmoy,
    16:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    15:30
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Приліт
    Karmoy,
    16:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    16:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Приліт
    Karmoy,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    16:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Приліт
    Karmoy,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    16:05
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-312
    Приліт
    Karmoy,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    16:05
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Приліт
    Karmoy,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    16:05
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Приліт
    Karmoy,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    16:05
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8276
    Приліт
    Karmoy,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Flesland,
    16:35
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-505
    Приліт
    Karmoy,
    17:05
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    17:30
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-190
    Приліт
    Karmoy,
    18:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    18:30
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-190
    Приліт
    Karmoy,
    19:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    18:30
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-190
    Приліт
    Karmoy,
    19:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    19:00
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Приліт
    Karmoy,
    19:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    19:00
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Приліт
    Karmoy,
    19:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    19:00
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Приліт
    Karmoy,
    19:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    19:35
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-316
    Приліт
    Karmoy,
    20:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    19:55
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-194
    Приліт
    Karmoy,
    20:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:45
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Приліт
    Karmoy,
    22:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:45
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Приліт
    Karmoy,
    22:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8218
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8218
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    21:55
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8218
    Приліт
    Karmoy,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    22:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-320
    Приліт
    Karmoy,
    23:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Осло,
    23:00
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-196
    Приліт
    Karmoy,
    23:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд